Kovovýroba


Výroba kovodílů a kovových komponentů

Jsme schopni vyrábět pestrou škálu kovových komponentů a kovodílů převážně pro bižuterní, sklářský, módní a obuvnický průmysl. Vyrábíme standardní i atypické kovodíly. Máme několik desítek strojů na výrobu a zpracování kovodílů, zde jsou ukázky z našich dílen:

 

Zabýváme se výrobou lisovaných a litých kovodílů. Můžete si vybrat kovové komponenty z naší pestré nabídky nebo jsme schopni pro Vás vyrobit kovové díly na zakázku.

 

Vyrábíme tyto typy komponentů:


Bižuterní kovové komponenty na výrobu náhrdelníků, náramků a dalších módních doplňků:

spojovací díly (kroužky, ovály, specifické tvary) - koncovky - háčky - šlupny - kaloty - splinty - záponky - atd.


Bižuterní kovové komponenty na výrobu naušnic:

afro háčky - afro klapky - kreole - klipsy -klapky - pusety atd.


Zhotovujeme i kovodíly na výrobu knoflíků, vlasových ozdob, broží, skleněných výrobků, dámské a pánské galanterie atp. :

kaplíky - kotlíky -našívací kotlíky - rozporky - vodiče - záponky - uzávěry - kovové bižuterní mezidíly - přívěskové díly- spony - skřipce - jehlice do vlasů - sponky - špendlíky - přezky - šálové klipsy - prsteny - kravatové spony atp.

 

 

kovodíly kroužky

Bižuterní kovodíly

Kovodíly drátovéZde je ukázka vybraných kovodílů na kartách:
(když nás navštívíte osobně představíme Vám celou naší produkci)


 

 

Pro bližší představu o naší kovovýrobě doporučujeme osobní setkání a diskuzi ohledně Vašich požadavk přímo u nás na firmě. Jsme schopni realizovat kovodíly i na základě zaslaného náčrtku s rozměry požadovaného dílu.

 

Zajišťujeme pravidelné dodávky kovových komponentů nejen pro firmy z Jablonce nad Nisou a Libereckého kraje. Jsme schopni zasílat dodávky kovových dílů po celé České republice i do zahraničí.

 

Kontaktujte nás a dozvíte se více informací o sortimentu a možnostech spolupráce.